O nás

Společně pro lidi a přírodu

Podstatou naší práce je spojovat. Vytvářet partnerství mezi všemi, kterým záleží na zdravé budoucnosti Česka a Evropy. Společně pak podporujeme a posilujeme ty, co mají chuť zlepšovat a starat se o své životní prostředí, místní rozvoj a kvalitu života.

Naše vize a mise

Svět vidíme jako otevřenou společnost lidí pečujících o životní prostředí.


Tvoříme partnerství pro přírodu. Finančně podporujeme, vzděláváme a pomáháme lidem a komunitnám, aby převzali zodpovědnost za péči o životní prostředí.

Vyrostli jsme ze silného spojenectví lidí pečujících o přírodu napříč Evropou. Dodnes jsme součástí mezinárodního konsorcia Environmental Partnership Association (EPA).

Více o EPA

„Lidé jsou zahlceni informacemi, poučeními, negativními zprávami. Chceme je praktickými příklady naladit, aby sami měli větší chuť uchopit péči o svůj domov
a okolí do svých rukou.“
Mirek, duchovní otec Nadace

Naši lidé

Každý den nám pomáhají naplňovat naši vizi a misi desítky zaměstnanců, expertů i dobrovolníků. Někteří jsou s námi chvíli, jiní i celou dekádu nebo dvě.

Jsme na ně právem hrdí. Vedle skvělých kolegů a kolegyň jsou často aktivní hybatelé změn ve svých komunitách, osobnosti veřejného života, inovátoři nebo aktivisté a aktivistky za lepší zítřky.

Seznamte se s námi!

„Nadace a její kolektiv spolupracovníků je nositelem výjimečného know-how, které je podpořené vlastní každodenní zkušeností.“ Petr, CEO Nadace

Volná místa

Chcete se podílet na rozvoji největší české environmentální nadace a pomáhat s námi české krajině, obcím, městům i lidem? Podívejte se na naše volné pozice, třeba je mezi nimi právě ta správná pro vás.

Pokud chcete, můžete nám poslat svůj životopis na zuzana.vasickova@nap.cz a my se vám ozveme, pokud se otevře vhodná pozice právě pro vás.

Přehled volných pozic

„Baví mě rozmanitost pracovních činností, kamarádská, téměř rodinná atmosféra a inspirativní pracovní prostředí s každý den se měnící zahradou.“ Alice, v Nadaci 19 let

Historie

Od skromných začátků ve dvou lidech jsme ušli dlouhou cestu. Vybudovali jsme vlastní vzdělávací centrum Otevřená zahrada a otevřeli první CO2 neutrální administrativní komplex v Česku.

Nastartovali jsem rozvoj udržitelné turistiky na jižní Moravě nebo v Polabí. Vyvinuli jsme vlastní software pro dotace i grantování a finančně podpořili tisíce konkrétních projektů. 

Neúnavně upozorňujeme na rostoucí riziko krize klimatu a vzbudili jsme lásku ke stromům napříč celou Evropou.

Seriál: Jak se rodila Nadace Partnerství

Sídlo Nadace partnerství

Údolní 33
Brno
602 00

+420 515 903 111
partnerstvi@nap.cz
994404-0449065015/0800 IČ: 457 73 521
 Pobočka v Bruselu